Grafika towarzysząca XIX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Zwierzaki na 5 [OTCD 2020]

Filia biblioteczna nr 5 (ul. Mieszka I 105) zaprasza na wystawę książek dla dzieci o zwierzętach – wystawa będzie do obejrzenia na miejscu oraz w postaci postów ze zdjęciami na profilu filii na Facebooku

Na Facebooku będzie można też śledzić efekty akcji skierowanej do przedszkolaków. Pani Kasia przygotowała dla zaprzyjaźnionych przedszkoli po 5 książek dla dzieci – po jednej na każdy dzień Tygodnia Czytania. Na podstawie każdej z książek najmłodsi wykonają różne zadania. Ich zmagania z lekturą zostaną uwiecznione na zdjęciach, które opublikujemy na fanpage’u filii.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wydarzeniami organizowanymi w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

30 maja, 2020