Znajdź plusa na koronawirusa

Zapraszamy na wirtualne spotkanie bibliotekarzy i czytelników, które pozwoli nam lepiej się poznać, zrozumieć i współpracować. 

13 maja 2020 o godz. 16.00 w kameralnym gronie porozmawiamy o tym, czy są jakieś pozytywne strony sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, gdyż umiejętność dostrzegania pozytywów, to sztuka którą warto ćwiczyć. Zapytamy Was też o obecność bibliotek w życiu szczecinian, o to, czy korzystacie z bibliotek i jak sobie radzicie, gdy są zamknięte. Rozmowę poprowadzi Barbara Markowska. Spotkanie potrwa ok. 90 minut. 

Liczba miejsc ograniczona do 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń, które należy wysyłać na adres [email protected]. Spotkamy się na platformie Clickmeeting.

Spotkanie realizowane jest w ramach Tygodnia Bibliotek, który odbywa się pod hasłem “Zasmakuj w bibliotece”. Będzie to równocześnie kolejne wydarzenie z cyklu “Rozmowy przy wspólnym stole”.

Prowadząca spotkanie:
Barbara Markowska – bibliotekarka, nauczycielka, przewodnicząca Koła nr 3 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinie, radna osiedla Drzetowo-Grabowo, zaangażowana w działalność społeczną.

Organizatorzy: Koło nr 3 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Wsparcie techniczne: Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 Szczecin

Data rozpoczęcia
13 maja, 2020
16:00
Miejsce
internet
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Przesłuchanie. Spotkanie ze szczecińskimi twórcami kryminałów

Przesłuchanie. Spotkanie ze szczecińskimi twórcami kryminałów

28 stycznia, 2021
18.00
FB Biblioteki
Persony. Wystawa rysunku Jolanty Arituch

Persony. Wystawa rysunku Jolanty Arituch

9 lutego, 2021
0.00
(Nie)bezpieczeństwo w internecie [DBI2021]

(Nie)bezpieczeństwo w internecie [DBI2021]

9 lutego, 2021
18.00
online
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content