Znajdź plusa na koronawirusa

Zapraszamy na wirtualne spotkanie bibliotekarzy i czytelników, które pozwoli nam lepiej się poznać, zrozumieć i współpracować.

13 maja 2020 o godz. 16.00 w kameralnym gronie porozmawiamy o tym, czy są jakieś pozytywne strony sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, gdyż umiejętność dostrzegania pozytywów, to sztuka którą warto ćwiczyć. Zapytamy Was też o obecność bibliotek w życiu szczecinian, o to, czy korzystacie z bibliotek i jak sobie radzicie, gdy są zamknięte. Rozmowę poprowadzi Barbara Markowska. Spotkanie potrwa ok. 90 minut.

Liczba miejsc ograniczona do 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń, które należy wysyłać na adres [email protected]. Spotkamy się na platformie Clickmeeting.

Spotkanie realizowane jest w ramach Tygodnia Bibliotek, który odbywa się pod hasłem “Zasmakuj w bibliotece”. Będzie to równocześnie kolejne wydarzenie z cyklu “Rozmowy przy wspólnym stole”.

Prowadząca spotkanie:
Barbara Markowska – bibliotekarka, nauczycielka, przewodnicząca Koła nr 3 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinie, radna osiedla Drzetowo-Grabowo, zaangażowana w działalność społeczną.

Organizatorzy: Koło nr 3 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Wsparcie techniczne: Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 Szczecin

13 maja, 2020
internet