Zdrowie Pań [Senioriada]

20 marca (środa) o godz. 13:00 zapraszamy na kolejną [Senioriadę].

Marcowa odsłona naszego cyklu w Siódemce (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) będzie poświęcona zagadnieniom związanym z kobiecym zdrowiem. Przygotowałyśmy wyjątkowe spotkanie dla Pań, które chciałyby bardziej o siebie zadbać i dowiedzieć się nieco więcej o badaniach profilaktycznych.

Podczas prelekcji prowadząca, dr n. med i n. o zdr. Malwina Towarnicka, opowie o zagadnieniach związanych ze zdrowiem kobiet, takich jak menopauza, osteoporoza czy nietrzymanie moczu. Skupi się również na profilaktyce raka gruczołu piersiowego i raka szyjki macicy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Seniorki. Będzie czas na wszelkie pytania z tego zakresu. Wstęp wolny.

Malwina Towarnicka – położna, która ukończyła studia na Pomorskiej Akademii Medycznej, zdobywając tytuł doktora nauk medycznych i o zdrowiu. Jest laureatką Plebiscytu Hipokrates w 2019 roku w kategorii najlepsza położna w Szczecinie. Na co dzień pracuje w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii USK Nr 1 w Szczecinie pełniąc obowiązki zastępcy Położnej Oddziałowej.

20 marca, 2024