Zakupy on-line: Allegro, OLX, Amazon [Seniorzy w ProMediach]

24 października (wt.) o godz. 14:30 serdecznie zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na spotkanie z cyklu [Seniorzy w ProMediach].

Pierwsze powakacyjne spotkanie z cyklu będzie dotyczyć zakupów on-line.
Jest to obszar, z którego wiele osób jest wykluczonych, szczególnie z powodu obaw związanych z obsługą internetowych płatności. Porozmawiamy o możliwościach płatności z użyciem kart przedpłatowych oraz kodów dostępnych w osiedlowych sklepach. Zainteresowane osoby będą mogły dopytać o bezpieczne użycie bankowości elektronicznej.

Podczas zajęć zajrzymy do aplikacji Lidl (duża oferta artykułów przemysłowych: odzieży, AGD, zabawek itd.), Empik (tańsze książki sprzedawane przez firmę oraz wszelkiego rodzaju towary oferowane przez wystawców), Allegro (możliwość kupowania z odroczoną płatnością lub na raty), Zooplus (szeroki asortyment zoologiczny w konkurencyjnych cenach), OLX (m. in. używane towary odsprzedawane przez prywatne osoby, w tym oferty oddam za darmo), Amazon.

Osobą prowadzącą spotkanie jest koordynatorka cyklu, Aneta Krejczy, pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie. Obecnie studentka czwartego roku psychologii, zainteresowana neuropsychologią i psychogerontologią.

Wstęp bezpłatny. Na zajęcia obowiązują zapisy – tel. 91 506 50 56 lub mailowo [email protected]

Data rozpoczęcia
24 października, 2023
14:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Z mangą wśród zwierząt [Klub Miłośników Mangi Isekai]

Z mangą wśród zwierząt [Klub Miłośników Mangi Isekai]

22 maja, 2024
17.00
Internetowe Konto Pacjenta bez tajemnic [Cyfrowi Seniorzy]

Internetowe Konto Pacjenta bez tajemnic [Cyfrowi Seniorzy]

22 maja, 2024
14.00
[Klubik artystyczny dla dzieci]
Wydarzenie dla dzieci

[Klubik artystyczny dla dzieci]

23 maja, 2024
17.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content