Zagadkowa Noc Bibliotek w f48

Wiele atrakcji dla młodych czytelniczek i czytelników z okazji Nocy Bibliotek przygotowują panie bibliotekarki z filii nr 48 (ul. Rydla 93).

6 października (pt.) o godz. 18:00 czekamy na dzieci w wieku 6-11 lat. Tego wieczoru filia wypełni się niezwykłym klimatem, a zagadki i rebusy już nie mogą się doczekać, kiedy zostaną rozwiązane.

Na koniec zasiądziemy przed ekranem i wspólnie obejrzymy film.

Zapisy osobiście w filii (ul. Rydla 93) lub pod numerem telefonu: 91 46 42 881.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.

6 października, 2023