Wydarzenie dla dzieci

Zagadkowa Noc Bibliotek w f48

Wiele atrakcji dla młodych czytelniczek i czytelników z okazji Nocy Bibliotek przygotowują panie bibliotekarki z filii nr 48 (ul. Rydla 93).

6 października (pt.) o godz. 18:00 czekamy na dzieci w wieku 6-11 lat. Tego wieczoru filia wypełni się niezwykłym klimatem, a zagadki i rebusy już nie mogą się doczekać, kiedy zostaną rozwiązane.

Na koniec zasiądziemy przed ekranem i wspólnie obejrzymy film.

Zapisy osobiście w filii (ul. Rydla 93) lub pod numerem telefonu: 91 46 42 881.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.

Data rozpoczęcia
6 października, 2023
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Grudniowe kiermasze taniej książki

Grudniowe kiermasze taniej książki

4 grudnia, 2023
8.00
Las w sieci dla dzieci. Spotkanie interaktywne z Mariolą i Januszem Słomińskimi
Wydarzenie dla dzieci

Las w sieci dla dzieci. Spotkanie interaktywne z Mariolą i Januszem Słomińskimi

4 grudnia, 2023
17.00
Aromaterapia wokół nas

Aromaterapia wokół nas

5 grudnia, 2023
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content