Wydarzenie dla dzieci

Zagadki, złodzieje…i pies. Spotkanie interaktywne dla dzieci.

Będzie kryminalnie, ale nie całkiem serio. Będzie śledztwo detektywów (także czworonożnych). A na pewno będzie bardzo kreatywnie i inspirująco.

Zapraszamy wszystkich małych miłośników oraz odważne fanki przygód i rozwiązywania zagadek, prowadzących do odkrywania tajemnic.

19 września (wt.) o godz. 18:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) autor powieści kryminalnych (głównie dla dorosłych, ale także dla młodszych) Marek Stelar oraz ilustratorka Ola Giemza, opowiedzą dzieciom i ich rodzicom o nowej książce pełnej atrakcji „Chaos i spółka na tropie.

Na spotkaniu wspólnie porysujemy, tworząc fantastyczne przygody prowadzące do rozwiązania kryminalnej zagadki.

Na spotkanie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-14 lat.

„Co byście zrobili, gdyby pewnego dnia pies odezwał się do was ludzkim głosem? Nie szczeknął, nie warknął, tylko jak gdyby nigdy nic powiedział: „cześć”, albo zapytał: „co dziś na śniadanie?”. Taka właśnie sytuacja spotyka dwunastoletniego Wojtka, który jest synem policjanta, przewodnika psów służbowych.

Pewnego dnia podopieczny taty, owczarek belgijski o imieniu Chaos, przechodzi na emeryturę i zamieszkuje w domu Wojtka. Z czasem okazuje się, że Chaos zna ludzką mowę. W dodatku jest urodzonym detektywem, no i oczywiście ma spore doświadczenie w policyjnej robocie!”
[opis ze strony Wydawnictwa]

Data rozpoczęcia
19 września, 2023
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Śledztwo Ptasznika. Spotkanie z Markiem Stelarem [Literacki Szczecin]

Śledztwo Ptasznika. Spotkanie z Markiem Stelarem [Literacki Szczecin]

6 marca, 2024
18.00
Annyeong! Trzynastkowy Klub Kulturowy

Annyeong! Trzynastkowy Klub Kulturowy

7 marca, 2024
16.00
Szczecin to TEŻ! moje miasto [wernisaż]

Szczecin to TEŻ! moje miasto [wernisaż]

7 marca, 2024
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content