Zacisze na płótnach. Wernisaż Olgi Nowak.

2 września (piątek) zapraszamy na godz. 18:00 do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2), gdzie Olga Nowak, młoda artystka z Liceum Plastycznego w Szczecinie zaprezentuje własne prace malarskie na wystawie zatytułowanej “Zacisze”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kilka słów o malarce:
Olga Nowak
17-letnia, rozwijająca się artystka, uczennica Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Constantina Brancusiego w Szczecinie. Odkąd pamięta najbardziej interesowały ją portrety i przedstawienie w nich człowieka jako indywiduum wraz z ukazaniem na płótnie jego wyjątkowości, wrażliwości, wizerunku zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego.
Inspirują ją także wiejskie pejzaże, które maluje na plenerach grupy Julka.
Próbuje na nich uchwycić krótkie chwile ciszy i zadumy, które ostatnio jest coraz trudniej zauważyć i docenić.

2 września, 2022