zarys budynku filii z nazwą wydarzenia

Z Mellerami o książkach, czytelnictwie i bibliotekach

10 kwietnia (sobota) o godz. 16.00 Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller porozmawiają o książkach, czytelnictwie i bibliotekach z Krzysztofem Lichtblauem. Ze względu na sytuację pandemiczną wydarzenie odbędzie się w formule online na Facebooku biblioteki.

Anna Dziewit-Meller – pisarka i dziennikarka. Od 2016 roku współprowadzi również portal „BukBuk”, na którym recenzuje książki, rozmawia z polskimi i zagranicznymi pisarzami, krytykami literatury, aktorami, dziennikarzami. Wydała książki “Gaumardżos! Opowieści z Gruzji”, “Disko”, “Góra Tajget” i “Od jednego Lucypera” oraz cykl dla dzieci “Damy, dziewuchy, dziewczyny”. Laureatka Nagrody Magellana i Róży Gali, nominowana do nagród Gryfia i Grand Press.

Marcin Meller – historyk, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Wydał książki: “Gaumardżos! Opowieści z Gruzji”, “Między wariatami – Opowieści terenowo-przygodowe”, “Sprzedawca arbuzów” oraz “Nietoperz i suszone cytryny”.

Wydarzenie jest jedną z atrakcji przygotowanych z okazji otwarcia nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie przy Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8.

10 kwietnia, 2021