zdjęcie starej kamienicy

Wilsona 7. Projekcja filmu i rozmowa z reżyserem

Zapraszamy na projekcję filmu “Wilsona 7” i rozmowę z jego twórcą, Jakubem Boruniem, którą poprowadzi Grzegorz Fedorowski. Spotkanie odbędzie się 2 września (czwartek) o godz. 17.00 w filii nr 7 (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8). Obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/wilsona-7/

„Wilsona 7” to polski thriller w reżyserii Jakuba Borunia. Film z 2012 roku, zainspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Na szczecińskich ulicach zaczynają znikać ludzie. Liczba zaginięć z każdym dniem wzrasta, a mieszkańcy żyją w strachu. Jakub Mateusz Boruń to aktor, scenarzysta i reżyser znany z przede wszystkim z nagradzanego filmu „Stoję za tobą”. „Wilsona 7” to jego debiut.

Wydarzenie odbywa się w ramach bloku szczecińskiego “Rzeźnik z Niebuszewa” w projekcie “Kryminał czai się wszędzie”.

Partnerzy projektu:

• Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Seniora
  • Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami integracyjnymi w Szczecinie

Patroni medialni:

• portal SzczecinCzyta.pl
  • portal wSzczecinie.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

2 września, 2021