Wernisaż wystawy zdjęć Inny Kapturevskiej [Tydzień Bibliotek/Spotkanie wielokulturowe]

11 maja (środa) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii “One i miasto” Inny Kapturevskiej. Współorganizatorem wydarzenia jest Fundacja Pełnia Wyrazu.

Inna Kapturevska to utalentowana fotografka, piękna osoba. Przyjechała do Polski sześć lat temu i pokochała Szczecin z jego architekturą, pięknymi kamienicami, teksturą miasta i ciekawą historią. Ukończyła psychologię, ale jej największą pasją jest fotografia.
Bądźmy razem z tą niezwykłą kobietą w tym trudnym dla niej i jej narodu czasie.
Zapraszamy.

11 maja, 2022