Wernisaż wystawy prac Karola Pabicha

10 października o godz. 18:00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na wernisaż wystawy prac Karola Pabicha.

Wystawa prac plastycznych powstała w ramach projektu „Widoki Szczecina i okolic”, zrealizowana ze stypendium w dziedzinie kultury Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
Karol Pabich mieszka w Gryfinie i jest studentem Akademii Sztuki w Szczecinie. Prace malarskie i dotykowe mają zachęcić szczecinian do poznawania ciekawych i pięknych miejsc.

Karol Pabich jest studentem Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku grafika projektowa. Jest osobą niepełnosprawną, głuchoniewidomą. Interesuje się sztuką, komunikacją miejską i poznawaniem nowych technologii. Lubi poznawać nowe miejsca i ludzi, długie spacery i wędrówki po górach. Świat widzi wtedy z innej perspektywy i ma chęć tworzyć nowe projekty. Otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecina za najlepszą pracę naukową, zdobył I miejsce w ogólnopolskim konkursie PTTK na najlepszą pracę dyplomową z zakresu krajoznawstwa im. R. Mazurskiego, stypendium Rektora AS w Szczecinie oraz został laureatem wyróżnienia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w XIX edycji konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej. W tym roku też odbyła się jego III indywidualna wystawa „Mój świat – tworzy się”. Jego prace prezentowane były na Wystawie Druku Wklęsłego i Grafiki Cyfrowej w galerii SARP w Szczecinie.

Data rozpoczęcia
10 października, 2022
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych
Wydarzenie dla dzieci

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych

26 lutego, 2024
15.00
[Spotkania z planszówkami]

[Spotkania z planszówkami]

27 lutego, 2024
17.00
[Ekipa Seniora]

[Ekipa Seniora]

27 lutego, 2024
14.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content