Wernisaż wystawy „Opuszczone domy” Laury Żabkiewicz

10 sierpnia (wtorek) o godz. 18.00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) odbędzie się wernisaż wystawy pasteli Laury Żabkiewicz. Prace będzie można oglądać przez miesiąc.

Na wernisaż obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/opuszczonedomy/.

Opuszczone domy

Tematem wystawy są pejzaże miejsc w różnym stopniu dotkniętych zębem czasu. Wszystkie miejsca znajdują się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Prace wykonane są suchymi pastelami.

Laura Żabkiewicz

Uczennica Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Constantina Brancusiego w Szczecinie. Ukończyła drugi rok specjalizacji Techniki Druku Artystycznego. W malarstwie najbardziej fascynuje ją ukazywanie wizerunku człowieka, zarówno pod względem jego anatomii, jak i życia wewnętrznego. Od jakiegoś czasu rysuje również pejzaże.

10 sierpnia, 2021