Wystawa „Konstelacje” Oliwii Zborowskiej

7 lipca (środa) o godz. 18.00 odbył się wernisaż wystawy “Konstelacje” Oliwii Zborowskiej, uczennicy Liceum Plastycznego w Szczecinie, który odbędzie się w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2). Prace można oglądać do 6 sierpnia w godzinach pracy filii.  

Biogram:
Od siedmiu lat zajmuję się malarstwem cyfrowym. W moich pracach wykorzystuję przede wszystkim odważną kolorystykę, jednocześnie wyraźnie zaznaczając ekspresję postaci. Temat ezoteryki pojawiał się w mojej rodzinie od dawna. Sama od wielu lat interesuję się astrologią i rozwojem duchowym. Zawsze uważałam, że sztuka artysty powinna wyrażać jego osobowość. Motyw zodiaków, który pojawia się na mojej wystawie jest tego konsekwencją.

Opis wystawy:
Moje prace przedstawiają dwanaście archetypów zodiakalnych kobiet. W każdej z nich uchwyciłam indywidualne cechy znaku. Prace jednak nie są wizerunkami konkretnych osób spod danego zodiaku. Są przedstawieniami archetypów tych znaków. Kolorystykę, atrybuty czy ekspresję dopasowałam indywidualnie do poszczególnych kobiet. Mam nadzieję, że każdy przechodzący zauważy jakąś cząstkę siebie w moich pracach.

Data rozpoczęcia
7 sierpnia, 2021
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Dzieci i dzieciństwo na Pomorzu w średniowieczu [Pomerania incognita]

Dzieci i dzieciństwo na Pomorzu w średniowieczu [Pomerania incognita]

27 września, 2023
18.00
Popołudnie z wiewiórką [Literacki Kącik Malucha]
Wydarzenie dla dzieci

Popołudnie z wiewiórką [Literacki Kącik Malucha]

28 września, 2023
17.00
Spotkanie z Magdaleną Heydel [Zagubieni w przekładzie]

Spotkanie z Magdaleną Heydel [Zagubieni w przekładzie]

28 września, 2023
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content