Wernisaż wystawy „Kolory inspiracji”

Zapraszamy serdecznie do ProMediów na wernisaż wystawy prac Switlany Preobrazhenskej.

O autorce:

Urodziła się w 1972 roku w Zaporożu w Ukrainie. Ma wykształcenie medyczne. W wolnych chwilach malowała obrazy. Podstawy malarstwa opanowała w pracowni plastycznej w 2017 roku. Malowała obrazy kawą, akwarelą, olejem. W ciągu 3 lat stworzyła około 40 prac. W 2019 roku miała indywidualną wystawę w mieście Zaporoże. Prezentowała swoje obrazy także w innych miejscach. Stale studiuje online z różnymi nauczycielami malarstwa. Teraz uczy rysunku dzieci.
Wystawa ma na celu pokazanie piękna otaczającego nas świata.

10 sierpnia, 2023