Wernisaż Ewy Ślesińskiej

8 lutego (środa) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zapraszamy na wernisaż prac plastycznych Ewy Ślesińskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Artystka o sobie:

Z urodzenia łodzianka, z życia i miłości do miasta… szczecinianka. W 2011 roku coś obudziło się we mnie i zaczęłam swój romans z malarstwem, który trwa do dziś i już nie jest to romans, a wielka miłość. Maluję swoją duszą i sercem.

Przetwarzam świat realny swoimi oczami. Zostawiam na każdym obrazie swoje emocje i uczucia. Uwielbiam kolory, strukturę i poznawanie nowych możliwości odkrywania coraz to nowych sposobów przekazu.

Moje wystawy prezentowane były w Książnicy Pomorskiej, Cafe 22, INKU Inkubator Kultury, Spiżarnia Szczecińska, Technopark Pomerania, ”Między wierszami…”

8 lutego, 2023