grafika do wydarzenia

Wcielenia Leonardo DiCaprio [#ProMediaFilmowo]

25 maja (środa) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) kolejne spotkanie dyskusyjne w tematyce filmowej.

Tym razem porozmawiamy o różnych filmowych wcieleniach Leonardo DiCaprio, aktora znanego z wielu obrazów kinowych. Postaramy się przybliżyć całość kariery artysty, na dłużej zatrzymując się przy wybranych filmach:

• Co gryzie Gilberta Grape’a (reż. Lasse Hallström, prod. 1993)
  • Don’s Plub (reż. R. D. Rob, prod. 2001)
  • Droga do szczęścia (reż. Sam Mendes, prod. 2008)
  • Django (reż. Quentin Tarantino, prod. 2012)
  • Pewnego razu w Hollywood (reż. Quentin Tarantino, prod. 2019)
  • Nie patrz w górę (reż. Adam McKay, prod. 2021)

Moderatorami cyklu są Katarzyna Krawczyk, Artur Niewczas oraz Marcin Kulik.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

25 maja, 2022