rysunek nietoperza z napisem "Wampiry w komiksie"

Wampiry w komiksie [Taktownie O Komiksie]

Blade, Dracula, a może Alucard? Na kolejnym spotkaniu online dyskusyjnego klubu komiksowego porozmawiamy o wampirach! Interpretacja tematu jak zawsze dowolna i szeroka.

Zapraszamy 31 maja (poniedziałek) o godz. 18.00 na platformę ZOOM. Aby uzyskać link do wydarzenia, należy poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

Link do formularza: https://forms.gle/xXn3xn4zRmyAFZwr8

Korzystając z formuły dyskusyjnych klubów książki, zapraszamy na comiesięczne spotkania poświęcone rozmowom o komiksach. Interesują nas zarówno komiksy nowe, jak i klasyczne, tradycyjne oraz te nowatorskie. Dyskutujemy o publikacjach europejskich, amerykańskich, a także japońskich. Na spotkania zapraszamy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.

Cykl organizowany jest przez Stowarzyszenie POP-ART oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczecinie.

31 maja, 2021