projektor filmowy i napis "ProMedia Filmowo"

W świecie Disney’a [ProMedia Filmowo]

Już 30 czerwca o godz.18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “ProMedia Filmowo”. W kameralnym gronie porozmawiamy o klasycznych oraz nowych produkcjach stworzonych w studio Walta Disney’a.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy drogą telefoniczną 91 506 50 56 lub mailową [email protected].

„ProMedia Filmowo” to cykliczne spotkania wokół wybranych tematów i gatunków filmowych. Na każdym spotkaniu rozmawiamy o kilku filmach powiązanych tematycznie. Rozmowę poprzedza krótka prelekcja. Nie jesteśmy ekspertami, ale wielkimi fanami kina. Na spotkania „ProMedia Filmowo” zapraszamy wszystkich, którzy dzielą naszą pasję.

Spotkania odbywają się w każdą ostatnią środę miesiąca w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2), obecnie już w formie stacjonarnej.

Zapraszamy do obejrzenia nagrań 3 pierwszych spotkań, które odbywały się online:

Data rozpoczęcia
30 czerwca, 2021
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Grudniowe kiermasze taniej książki

Grudniowe kiermasze taniej książki

4 grudnia, 2023
8.00
Las w sieci dla dzieci. Spotkanie interaktywne z Mariolą i Januszem Słomińskimi
Wydarzenie dla dzieci

Las w sieci dla dzieci. Spotkanie interaktywne z Mariolą i Januszem Słomińskimi

4 grudnia, 2023
17.00
Aromaterapia wokół nas

Aromaterapia wokół nas

5 grudnia, 2023
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content