Tybetański Dzień Dziecka

Świętujmy Dzień Dziecka w orientalny sposób. Zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) od 17:00 na obchody w klimacie tybetańskim.

W to popołudnie 1 czerwca ProMedia zamienią się w orientalną krainę, wzorowaną na Tybecie.

Na wszystkich małych czytelników, którzy chcą spędzić ten czas w naszej bibliotece, będą czekać liczne atrakcje.

Kolorowym piaskiem usypiemy buddyjskie mandale, poczytamy buddyjskie baśnie, ułożymy nasze imiona z liter alfabetu stosowanego w Tybecie.

Aby odpocząć, pobawimy się w teatrzyk, a także posmakujemy orientalnych przekąsek.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak przez ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy tel. 91 506 50 56, mailowo [email protected] lub osobiście w filii.

1 czerwca, 2023