Trzy tygodnie na szlaku Camino de Santiago. Prelekcja Natalii Gorczycy [Kolory kultury]

14 czerwca (środa) o godz. 18:00 zapraszamy na przedwakacyjne [Kolory kultury]. W ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) przywitamy tym razem Natalię Gorczycę, która opowie o swych marszowo-biegowych wycieczkach.

Podczas prelekcji nasza gościni wprawi w wędrówkowy klimat wspomnieniami ze szlaku Camino de Santiago, podczas którego jak sama pisze były „wzruszenia i uniesienia, kryzysy i płacz — czyli jak w życiu”.

A sama prelegentka przedstawia się tak:
” Nazywam się Natalia Gorczyca i od kilku lat łączę podróżowanie solo z prowadzeniem biznesu, czyli doradzam o podatkach ze szlaku 😉
Kocham trekkingi, najlepiej bez planu, tam, gdzie oczy poniosą. Najlepszy hotel to ten pod gwiazdami, a najsmaczniejsze danie to kanapka z herbatą po całym dniu marszu. ”

14 czerwca, 2023