Towarzyskie gry słowne [Senioriada]

29 marca (środa) o godz. 13:00 zapraszamy serdecznie do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na kolejne spotkanie w ramach naszego cyklu [Senioriada].

Tym razem spotkamy się w wiosennej atmosferze przy grach słownych typu Scrabble.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję spędzić miło czas oraz potrenować umiejętność logicznego myślenia, poćwiczyć pamięć i spostrzegawczość.
Zachęcamy zatem wszystkie seniorki i seniorów do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Gwarantujemy świetną zabawę!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić taką chęć bezpośrednio w filii lub telefonicznie 91 506 50 58, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

29 marca, 2023