Tekturowe lochy i smoki? O aktorskich serialach fantasy lat 80. i 90. [Taktownie o Popkulturze i Komiksie]

27 marca (poniedziałek) o godz. 18:00 czas na kolejny [ToPiK]. Wszyscy fani szeroko pojętej popkultury zaproszeni są do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2).

Zostańmy mitycznymi bohaterami! Wojownikami, czarodziejkami👸🏾, królami i giermkami. Razem wyruszmy na wyprawę w celu „ubicia smoka lub trolla”…🐲

…a przynajmniej przypomnijmy sobie takie historie, które jako filmy i seriale licznie powstawały w latach 80. i 90. Któż nie oglądał przygód słynnego „Herculesa” z Kevinem Sorbo i „Xeny – wojowniczej księżniczki” z Lucy Lawless.

Ale powiemy też o kilku innych tytułach!🎬

Zbieramy zatem drużynę i w drogę⚔️

Organizatorem spotkań [Taktownie o Popkulturze i Komiksie] jest Stowarzyszenie POP-ART. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

27 marca, 2023