Logo TOPIK

[Taktownie o Popkulturze i Komiksie]

30 stycznia (poniedziałek) o godz. 18:00 Stowarzyszenie POP-ART zaprasza na ciekawą dyskusję o popkulturze. TOK bowiem ewoluuje w TOPiK.

Na spotkaniach będziemy poruszać tematy związane m.in. z książkami, filmami, muzyką. Na pierwszym spotkaniu omówimy aktorskie seriale sci-fi od lat ’80 do 2010.

Przed spotkaniem podamy „listę lektur”, czyli naszą bazę do dyskusji. Zachęcamy do podawania swoich ulubionych tytułów. Podczas dyskusji chcemy omówić jaką tematykę poruszały seriale z tego gatunku, jak została pokazana w nich technologia przyszłości oraz jakie są różnice i podobieństwa między nimi.

Prosimy przesyłać swoje propozycje tytułów mailowo: [email protected]

Wstęp na wydarzenie oczywiście jest bezpłatny.

30 stycznia, 2023