Taktownie O Komiksie. Dyskusyjny klub komiksowy

28 lutego (poniedziałek) o godz. 18.00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) stowarzyszenie POP-ART zaprasza na cykliczne spotkanie Taktownie O Komiksie. Każdy fan obrazkowych historii w stylu amerykańskim, europejskim lub azjatyckim może włączyć się do dyskusji, przynieść swoje ulubione tytuły i opowiedzieć o nich.

Na spotkaniu w lutym poruszymy temat problemu rasizmu w komiksach.

Zapisy bezpośrednio w filii lub telefonicznie 91 506 50 56.

28 lutego, 2022