[Taktownie o komiksie] dyskusja

29 listopada, czyli w ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 stowarzyszenie POP-ART oraz filia nr 54 “ProMedia” zapraszają tradycyjnie na spotkanie dyskusyjne w cyklu “Taktownie o komiksie”. Fani komiksów rozmawiają cyklicznie o tytułach wartych przeczytania powstających w Europie, USA oraz Azji.

Podczas listopadowego spotkania rozpoczęty zostanie cykl „Dekady w komiksie”, pokazujący ewolucję w formie tworzenia rysunków oraz fabuł komiksowych z całego świata.

Na pierwszy ogień omówione zostaną tytuły z lat 30- i 40-ch.

Zapisy na spotkanie bezpośrednio w filii nr 54 lub telefonicznie 91 506 50 56.

29 listopada, 2021