[Taktownie o Komiksie]

28 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 razem ze Stowarzyszeniem POP-ART zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na kolejne spotkanie komiksowego klubu dyskusyjnego [Taktownie O Komiksie].

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Ponieważ czerwiec to tzw. PRIDE MONTH, zapraszamy na PRIDE TOK, czyli spotkanie klubu poświęcone społecznościom LGBTQ+ w komiksie.

Korzystając z formuły dyskusyjnych klubów książki, zapraszamy na comiesięczne spotkania poświęcone rozmowom o komiksach. Interesują nas będą zarówno komiksy nowe, jak i klasyczne, tradycyjne oraz te nowatorskie. Dyskutujemy o publikacjach europejskich, amerykańskich, a także japońskich. Czasami organizujemy dodatkowe spotkania poświęcone sztuce filmowej, ekranizacjom i animacji.

28 czerwca, 2022