Tajemnicze wakacje z Tiril i Oliverem [Wakacje w bibliotece]

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw, ale też idealna pora na zdobycie dodatkowej wiedzy, czy odkrycie nowego hobby.

Z pewnością pomoże Wam w tym nasza wakacyjna oferta, bo mamy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.
Konkursy, turnieje, warsztaty i wiele więcej aktywności czeka na Was w filiach bibliotecznych na terenie całego Szczecina. Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

Zapraszamy do biblioteki młodych „detektywów” w wieku 7-10 lat , miłośników zagadek i tajemnic. Razem z bohaterami słynnej serii Jorna Lier Horsta — Olivierem i Tiril będziemy wypatrywać tropów i podążać za wskazówkami tak, aby znaleźć rozwiązanie tajemniczych spraw Biura Detektywistycznego nr 2.

Wy też możecie dołączyć do naszych poszukiwań i zostać super tropicielami — fascynujące opowieści pełne zagadek czekają!

Na zajęcia obowiązują zapisy osobiście bądź telefonicznie 91 442 22 41.

Terminy:
11.07, godz. 12:30