Tajemnica czarnych kotów. Noc Bibliotek w ProMediach

Wszystkich małych miłośników odkrywania tajemnic
i zabawy w detektywów zapraszamy 6 października (pt.) na godz. 19:00 do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2).

Podczas tego kryminalnego wieczoru pełnego zagadek będziemy rozwiązywać tajemnicę zaginionych kotów wraz z bohaterami opowieści dla dzieci Marka Stelara „Chaos i spółka na tropie”.

Uczestnicy będą mogli wcielić się w śledczych i w przestrzeni biblioteki szukać tropów, rozwiązując kolejne zadania i łamigłówki krok po kroku.
Dzieci otrzymają „pakiety” detektywa oraz okolicznościowe przypinki i z pomocą prowadzącej osoby zmierzą się z kryminalną zagadką.

W spotkaniu weźmie udział ilustratorka powieści, Aleksandra Giemza.

Zabawa przeznaczona dla dzieci w wieku 7 do 10 lat. Udział jest oczywiście bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy — osobiście w filii lub telefonicznie 91 506 50 56.

6 października, 2023