Szczecińskie Spotkanie z Azją

Kolejne Szczecińskie Spotkanie z Azją odbędzie się 25 lutego (sobota) o godz. 15:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2),

a dotyczyć będzie ponownie wspomnień z podróży – tym razem do Japonii 🗾. Wspomnień bardzo świeżych oraz nieco starszych, związanych z dwoma niezwykłymi miejscami na mapie wysp japońskich.

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Szczeciński Klub Azji.

Beata opowie o Okinawie 🏝, największej z wysp archipelagu Riukiu, najbardziej na południe położonego obszaru Japonii, o dość odmiennym od głównych wysp klimacie i kulturze.
Marcin, natomiast, powspomina swój wyjazd do stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni, Tokio 🗼 – metropolii, zadziwiającej od dawna cały świat.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
W przerwie między prelekcjami zapraszamy na degustację herbaty.

25 lutego, 2023