Sylwia Trojanowska i Marek Stelar

Sylwia Trojanowska i Marek Stelar [online]

W sierpniu zapraszamy Czytelników na spotkania online z pisarzami z naszego regionu. 20 sierpnia 2020 (czwartek) o godz. 18.00 będą gościli u nas: autorka powieści obyczajowych – Sylwia Trojanowska oraz Marek Stelar, twórca kryminałów. Autorzy nie pierwszy raz wystąpią razem. Poprzednie wspólne rozmowy autorzy okrzyknęli spotkaniami Pięknej i Bestii. Niech i tak będzie!

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom pod linkiem: https://zoom.us/j/94329893427 i będzie streamingowane na profilu FB Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie. Rozmowę poprowadzi Krzysztof Lichtblau (Pan od książek).

Mimo, że spotkania odbywać będą się w sieci, to zależy nam na kontakcie z naszymi Czytelnikami, dlatego czekamy na Wasze pytania do autora, które zadamy podczas live’a. Swoje pytania piszcie w wydarzeniu na FB lub wysyłajcie na naszego maila: [email protected] Pytania będzie można także zadawać na żywo podczas spotkania na platformie Zoom.

Zapraszamy!

Sylwia Trojanowska to szczecinianka, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych, takich jak: trylogia „Sekrety i kłamstwa”, „A gdyby tak…”, „Wigilijna przystań”, seria „Dobre chwile”. Akcję często osadza w Szczecinie i rejonie województwa zachodniopomorskiego. Jest kolekcjonerką chwil, pasjonatką pozytywnego myślenia i… uśmiechu. Uwielbia podróże, te bliskie i te całkiem odległe. Wspiera działania na rzecz kobiet. Wraz z synem i mężem mieszka w otulinie Puszczy Bukowej.

Marek Stelar ukończył architekturę na Politechnice Szczecińskiej. Nie pracuje w zawodzie, choć jedną z jego pasji pozostaje modelarstwo architektoniczne. Debiutował powieścią kryminalną „Rykoszet”, która ukazała się w 2015. Później ukazały się: „Twardy zawodnik” i „Cień”, które składają się na trylogię poświęconą Robertowi Krugłemu. Jego najnowsza powieść – „Intruz” ukazała się w tym roku. Powieści Stelara sklasyfikować można jako kryminały policyjne. Silna więź ze Szczecinem i zainteresowanie Berlinem jest widoczne na kartach jego książek. Autor chętnie osadza swoich bohaterów właśnie w tej przestrzeni, często przedstawiając przy tym topografię miasta.

20 sierpnia, 2020
ONLINE