Sylwia Trojanowska i Marek Stelar

Sylwia Trojanowska i Marek Stelar [online]

W sierpniu zapraszamy Czytelników na spotkania online z pisarzami z naszego regionu. 20 sierpnia 2020 (czwartek) o godz. 18.00 będą gościli u nas: autorka powieści obyczajowych – Sylwia Trojanowska oraz Marek Stelar, twórca kryminałów. Autorzy nie pierwszy raz wystąpią razem. Poprzednie wspólne rozmowy autorzy okrzyknęli spotkaniami Pięknej i Bestii. Niech i tak będzie!

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom pod linkiem: https://zoom.us/j/94329893427 i będzie streamingowane na profilu FB Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie. Rozmowę poprowadzi Krzysztof Lichtblau (Pan od książek).

Mimo, że spotkania odbywać będą się w sieci, to zależy nam na kontakcie z naszymi Czytelnikami, dlatego czekamy na Wasze pytania do autora, które zadamy podczas live’a. Swoje pytania piszcie w wydarzeniu na FB lub wysyłajcie na naszego maila: [email protected] Pytania będzie można także zadawać na żywo podczas spotkania na platformie Zoom.

Zapraszamy!

Sylwia Trojanowska to szczecinianka, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych, takich jak: trylogia „Sekrety i kłamstwa”, „A gdyby tak…”, „Wigilijna przystań”, seria „Dobre chwile”. Akcję często osadza w Szczecinie i rejonie województwa zachodniopomorskiego. Jest kolekcjonerką chwil, pasjonatką pozytywnego myślenia i… uśmiechu. Uwielbia podróże, te bliskie i te całkiem odległe. Wspiera działania na rzecz kobiet. Wraz z synem i mężem mieszka w otulinie Puszczy Bukowej.

Marek Stelar ukończył architekturę na Politechnice Szczecińskiej. Nie pracuje w zawodzie, choć jedną z jego pasji pozostaje modelarstwo architektoniczne. Debiutował powieścią kryminalną „Rykoszet”, która ukazała się w 2015. Później ukazały się: „Twardy zawodnik” i „Cień”, które składają się na trylogię poświęconą Robertowi Krugłemu. Jego najnowsza powieść – „Intruz” ukazała się w tym roku. Powieści Stelara sklasyfikować można jako kryminały policyjne. Silna więź ze Szczecinem i zainteresowanie Berlinem jest widoczne na kartach jego książek. Autor chętnie osadza swoich bohaterów właśnie w tej przestrzeni, często przedstawiając przy tym topografię miasta.

Data rozpoczęcia
20 sierpnia, 2020
18:00
Miejsce
ONLINE
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Święto Wolnej Książki

Święto Wolnej Książki

15 czerwca, 2021
0.00
przestrzeń miejska
Do czego potrzebne jest nam Pomorze i jego historia?

Do czego potrzebne jest nam Pomorze i jego historia?

16 czerwca, 2021
18.00
Rysunek z pamięci. Warsztaty z Weroniką Fibich [Poezja miasta]

Rysunek z pamięci. Warsztaty z Weroniką Fibich [Poezja miasta]

17 czerwca, 2021
17.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content