Stukoszelest. Zajęcia interaktywne dla dzieci

Już 5 czerwca (poniedziałek) o godz. 17:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) zaszeleści, zastuka i zazgrzyta, a może nawet i coś huknie, pochrzęści lub łupnie.

A to za sprawą spotkania interaktywnego dla dzieci i dorosłych z Kasią Brzozowską — autorką książeczki „Stukoszelest”.

Podczas wydarzenia spotkacie Stukotka i usłyszycie jego stukoszelest. 👂
Czekają na Was piękne animacje pełne kolorów i przeróżnych dźwięków, szelestów i stukań! ✨🎶
Ciemność już nie będzie taka straszna. Odkryjecie, że strach ma po prostu wielkie oczy.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Katarzyna Brzozowska — aktorka w teatrze Malinowe Marzenia, animatorka kultury, podróżniczka i studentka II roku Pisarstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. 👩‍🎓
W listopadzie 2022 roku debiutowała książką dla dzieci „Stukoszelest”. 📖
Historia była najpierw spektaklem teatralnym, który cieszył się ogromnym powodzeniem. 🎭

lustracje do książki stworzyła Dominika Wyrobek, szczecińska artystka, która pracuje na Akademii Sztuki w Szczecinie.

5 czerwca, 2023