zarys budynku filii z tytułem wydarzenia

Strefa gier z Brain on

14 kwietnia (środa) o godz. 17.00 zapraszamy do strefy gier z Brain on – Włącz myślenie. Ze względu na sytuację pandemiczną wydarzenie odbędzie się w formule online na Facebooku biblioteki.

Zapraszamy do strefy gier, która poprowadzi Marcelina Szwarc. Będzie to znakomita okazja, aby poznać ofertę gier naszej biblioteki.

Marcelina Szwarc – fotografka, pedagożka wczesnoszkolna oraz mama dwójki dzieci zaprosi najmłodszych i starszych gości w niezwykły świat kostek, pionków i kart do gry. Od 3 lat prowadzi firmę Brain On – Włącz Myślenie. Poprzez granie w gry planszowe i karciane uczy dzieci logicznego myślenia. Jej misją jest przybliżenie fantastycznego świata zaklętego w kostkach, kartach i pionkach innym. Organizatorka wielu eventów.

Wydarzenie jest jedną z atrakcji przygotowanych z okazji otwarcia nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie przy Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8.

14 kwietnia, 2021