zarys budynku z nazwą wydarzenia

Spotkanie z Zygmuntem Miłoszewskim

17 kwietnia (sobota) o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z Zygmuntem Miłoszewskim, które poprowadzi Marek Stelar. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy przez Ewę Spychałę. Ze względu na sytuację pandemiczną wydarzenie odbędzie się w formule online na Facebooku biblioteki.

Zygmunt Miłoszewski – powieściopisarz i publicysta, współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych, laureat Paszportu „Polityki” (2014). Autor powieści kryminalnych i sensacyjnych, m.in. trylogii kryminalnej o prokuratorze Teodorze Szackim oraz powieści “Domofon”, “Góry Żmijowe”, “Bezcenny”, “Jak zawsze” i “Kwestia ceny”.  Wszystkie jego książki ukazały się za granica i zostały przetłumaczone na kilkanaście języków.

Marek Stelar – autor szczecińskich powieści kryminalnych. Napisał cykl o Krugłym i Michalczyku, cykl o Dariuszu Suderze oraz powieści „Blask”, „Intruz”, „Blizny”, „Sedno” i „Sekta”.

Wydarzenie jest jedną z atrakcji przygotowanych z okazji otwarcia nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie przy Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8.

Autorem zdjęcia wykorzystanego w grafice jest Kuba Celej.

17 kwietnia, 2021