Spotkanie z wydawnictwem „Pomorze”

23 kwietnia (sobota) o godz. 14:00 w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, ustanowionego w 1995 r. przez UNESCO, zapraszamy do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na spotkanie prezentujące książki z wydawnictwa „Pomorze”. To wydawnictwo prowadzone sukcesywnie przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie”.

Dotychczas zostały wydane wspomnienia kapitana Zbigniewa Saka:
„Wierni banderze”, „Z Lublina na oceany” czy „Dogonić horyzont”.

Szczególną publikacją jest książka Elizabeth von Armin, angielskiej pisarki z początku XX w., która rozwijała literacki talent mieszkając w gminie Dobra. Po latach zapomnienia jej powieści są wznawiane w różnych językach, a rzesze nowych czytelników zdobyła, także po serii bijącego rekordy popularności serialu „ Downton Abbey”.

Najnowsze publikacje Stowarzyszenia Dziennikarzy RP, to kolejne tomy odsłaniające kulisy ekranu i mikrofonu, minionych dekad telewizji szczecińskiej.

Zapraszamy na spotkanie, na którym zostaną przybliżone poszczególne publikacje
oraz najnowsze przedpremierowe książki wydawnictwa „Pomorze” Stowarzyszenia Dziennikarzy RP.

23 kwietnia, 2022