Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

Gościem filii nr 7 (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) 4 listopada 2021 r. o godz. 19:00 będzie Wojciech Chmielarz – autor kryminałów i dziennikarz. Okazją do spotkania jest premiera nowej powieści “Dług honorowy”, będącej drugą częścią cyklu o Bezimiennym. Z autorem o najnowszej książce i kolejnych pomysłach porozmawia Marta Kostecka.

Wejściówki na: https://app.evenea.pl/event/wojciech-chmielarz/ Zapisu na spotkanie można dokonać także osobiście w filii lub pod numerem tel. 91 506 50 58

O “Długu honorowym”

Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na wpół zwęglone ciało odnaleziono na dryfującej po jeziorze łodzi. Policja szybko typuje podejrzanego – mieszkającego niedaleko miejsca zbrodni właściciela łajby, Traszkę, znanego ze skłonności do agresji odludka. Są jednak osoby, które nie wierzą w jego winę. Pełna akcji kontynuacja losów bohaterów znanych z Prostej sprawy.

Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – autor kryminałów, dziennikarz, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru (2015) i Wielkiego Kalibru Czytelników (2019), ośmiokrotnie nominowany do tej nagrody. Autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: Podpalacz (2012), Farma lalek (2013), Przejęcie (2014), Osiedle marzeń (2016), Cienie (2018) i cyklu gliwickiego.

Spotkanie odbędzie się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki pod patronatem Instytutu Książki i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

4 listopada, 2021