Spotkanie z Sylwią Winnik

15 lipca (czwartek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Sylwią Winnik poświęcone jej najnowszym książkom “Dzieci z Pawiaka” i “Moc truchleje”.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie dla ograniczonej liczby osób w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live’a na Facebooku.

Na spotkanie stacjonarne obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/winnik/

Sylwia Winnik to polska pisarka, której zainteresowaniem jest II Wojna Światowa. Prowadzi blog Czas na Książki. Jest autorką książek „Dziewczęta z Auschwitz. Głosy ocalonych kobiet” oraz „Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy”.

15 lipca, 2021