Spotkanie z Markiem Boszko-Rudnickim

15 listopada (poniedziałek) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) o swoich starszych i nowszych publikacjach opowie Marek Boszko-Rudnicki – autor z wieloletnim dziennikarskim doświadczeniem. Rozmowę z autorem poprowadzi dziennikarka Radia Szczecin, Małgorzata Frymus. 

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki. Rejestracja na: https://app.evenea.pl/event/marek-rudnicki/ lub telefonicznie: 91 506 50 56.

Wśród ważniejszych publikacji autora wymienić można m.in „Kołowrót dziejów”, „Bękarty bogów” – cykl z paleoastronautyki „Remedium 111”, „Szpony diabła” i wciąż świeży „Krwawy bursztyn” – kończący serię o szczecińskim dziennikarzu uwikłanym w rozgrywki specsłużb.

W odmiennych tonach fabularnych przedstawia się seria „Vakho. Wilcze szczenię” – w zamierzeniu dotycząca kresów i walk Polaków o przetrwanie po rewolucji Lutowej w Rosji i obaleniu przez bolszewików rządu Aleksandra Kiereńskiego (kolejna powieść z serii, jeszcze nie wydana, to Vakho. Czerwone wrota”). Książka ukazała się równolegle w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Gość o sobie:

Obecnie freelancer i pisarz, dawniej dziennikarz m.in. tygodnika „Morze i Ziemia” oraz „Głosu Szczecińskiego”, współpracujący też z różnymi periodykami, w tym „Przedsiębiorcą Zachodniopomorskim”, „Solidarność’ 80”, „Młodą Polską”.

Spotkanie w ramach cyklu [Szczecin literacki]

Data rozpoczęcia
15 listopada, 2021
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Wernisaż wystawy prac Karola Pabicha

Wernisaż wystawy prac Karola Pabicha

10 października, 2022
18.00
Lektury na jesienne wieczory – kiermasz taniej książki w filii nr 28

Lektury na jesienne wieczory - kiermasz taniej książki w filii nr 28

10 października, 2022
9.00
Zachodniopomorski BiblioLAB 2022

Zachodniopomorski BiblioLAB 2022

12 października, 2022
9.00
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content