Spotkanie z Markiem Boszko-Rudnickim

15 listopada (poniedziałek) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) o swoich starszych i nowszych publikacjach opowie Marek Boszko-Rudnicki – autor z wieloletnim dziennikarskim doświadczeniem. Rozmowę z autorem poprowadzi dziennikarka Radia Szczecin, Małgorzata Frymus. 

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki. Rejestracja na: https://app.evenea.pl/event/marek-rudnicki/ lub telefonicznie: 91 506 50 56.

Wśród ważniejszych publikacji autora wymienić można m.in „Kołowrót dziejów”, „Bękarty bogów” – cykl z paleoastronautyki „Remedium 111”, „Szpony diabła” i wciąż świeży „Krwawy bursztyn” – kończący serię o szczecińskim dziennikarzu uwikłanym w rozgrywki specsłużb.

W odmiennych tonach fabularnych przedstawia się seria „Vakho. Wilcze szczenię” – w zamierzeniu dotycząca kresów i walk Polaków o przetrwanie po rewolucji Lutowej w Rosji i obaleniu przez bolszewików rządu Aleksandra Kiereńskiego (kolejna powieść z serii, jeszcze nie wydana, to Vakho. Czerwone wrota”). Książka ukazała się równolegle w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Gość o sobie:

Obecnie freelancer i pisarz, dawniej dziennikarz m.in. tygodnika „Morze i Ziemia” oraz „Głosu Szczecińskiego”, współpracujący też z różnymi periodykami, w tym „Przedsiębiorcą Zachodniopomorskim”, „Solidarność’ 80”, „Młodą Polską”.

Spotkanie w ramach cyklu [Szczecin literacki]

Data rozpoczęcia
15 listopada, 2021
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Grudniowe kiermasze taniej książki

Grudniowe kiermasze taniej książki

4 grudnia, 2023
8.00
Las w sieci dla dzieci. Spotkanie interaktywne z Mariolą i Januszem Słomińskimi
Wydarzenie dla dzieci

Las w sieci dla dzieci. Spotkanie interaktywne z Mariolą i Januszem Słomińskimi

4 grudnia, 2023
17.00
Aromaterapia wokół nas

Aromaterapia wokół nas

5 grudnia, 2023
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content