Spotkanie z logopedą dla rodziców z dziećmi [Logopedia]

25 maja (środa) o godz. 17:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) odbędzie się kolejne spotkanie z logopedą Anną Smoroń w cyklu [Logopedia]. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat.

Przez rozmowę i zabawę prowadząca przybliża zagadnienia dotyczące wad wymowy. Najmłodsi przekonają się za to, jak dobrze jest Myśleć i mówić pozytywnie.

Na spotkanie obowiązują zapisy mailowo lub telefonicznie 91 506 50 58, [email protected]

25 maja, 2022