slider promujący spotkanie z Szamałkiem

Spotkanie z Jakubem Szamałkiem [Kryminał czai się wszędzie]

21 czerwca (poniedziałek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Jakubem Szamałkiem. Prowadzenie Gabriel Augustyn.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie dla ograniczonej liczby osób w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live’a na Facebooku.

Na spotkanie stacjonarne obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/spotkanie-jakub-szamalek/

Jakub Szamałek – urodzony w 1986 w Warszawie. Pisarz, scenarzysta studia CD Projekt RED („Wiedźmin 3”, „Cyberpunk 2077”). Absolwent University of Oxford, doktor archeologii śródziemnomorskiej University of Cambridge, stypendysta Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Autor trylogii kryminalnej o ateńskim detektywie Leocharesie. Za książki z tej serii otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru Czytelników (2011, “Kiedy Atena odwraca wzrok”) oraz Nagrodę Wielkiego Kalibru (2016, “Czytanie z kości”). Wraz z Marią Pawłowską wydał też książeczkę dla dzieci “Kim jest Ślimak Sam?”, która została wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej. W styczniu 2019 roku nakładem W.A.B. ukazała się jego bestsellerowa powieść “Cokolwiek wybierzesz”, pierwsza część cyklu Ukryta sieć. Druga część “Kimkolwiek jesteś” miała premierę w październiku 2019 roku, a trzecia i ostatnia, „Gdziekolwiek spojrzysz”, jesienią 2020 roku.

Autorką zdjęcia wykorzystanego w promocji wydarzenia jest Julia Knap.

Partnerzy projektu:
Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Seniora
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami integracyjnymi w Szczecinie

Patroni medialni:
portal SzczecinCzyta.pl
portal wSzczecinie.pl

Spotkanie jest częścią projektu “Kryminał czai się wszędzie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Informacja zasadach przetwarzania danych osobowych uczestników naszych wydarzeń znajduje się TUTAJ.

21 czerwca, 2021