kolaż okładek książek dla dzieci

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Zapraszamy na spotkanie z jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy dla dzieci – Grzegorzem Kasdepke. Spotkanie przeznaczone jest dla młodych klas szkoły podstawowej. Obowiązywać będą wejściówki. Ilość miejsc jest ograniczona, ale będzie to tzw. spotkanie hybrydowe, czyli transmitowane na bieżąco online. Każdy zainteresowany ma więc szansę. by w nim uczestniczyć chociażby zdalnie. Live będzie dostępny na naszym kanale na Facebooku.

Wejściówki można zdobyć wysyłając e-mail na adres [email protected]

plakat promujący spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Grzegorz Kasdepke – były wieloletni redaktor naczelny magazynu „Świerszczyk“. Opublikował ponad 50 książek, z których większość cieszyła się statusem bestselleru. Fundacja ABC „Cała Polska Czyta Dzieciom” uznała jego kryminał „Detektyw Pozytywka“ za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci ostatniej dekady. Ponadto zarówno „Detektyw Pozytywka“ jak i „W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko“ zostały wpisane na światową listę White Ravens. Książka „Horror, czyli skąd się biorą dzieci“ znalazła się na Liście Skarbów Muzeum Książek Dziecięcych.

13 października, 2020