zarys budynku filii z nazwa wydarzenia

Spotkanie z Elżbietą Cherezińską

16 kwietnia (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Elżbietą Cherezińską. Prowadzenie: Agnieszka Piskorek. Ze względu na sytuację pandemiczną wydarzenie odbędzie się w formule online na Facebooku biblioteki.

Elżbieta Cherezińska – teatrolożka i pisarka specjalizująca się w powieści historycznej. Autorka cykli: „Północna droga”, „Odrodzone królestwo” i „Harda królowa” oraz książek “Z jednej strony, z drugiej strony wspólnie z Szewachem Weissem”, “Byłam sekretarką Rumkowskiego. Dzienniki Etki Daum”, “Gra w kości”, “Legion” oraz “Turniej cieni”. Finalistka Nagrody Literackiej Gryfia w 2013 roku i laureatka nagrody MKiDN w kategorii literatura w 2018 roku.

Wydarzenie jest jedną z atrakcji przygotowanych z okazji otwarcia nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie przy pl. Matki Teresy z Kalkuty 8.

16 kwietnia, 2021