Autorka i okładka książki "On"

Spotkanie z Dianą Brzezińską [Szczecin Literacki]

Zapraszamy 5 maja o godzinie 18.00 na spotkanie z okazji premiery najnowszej powieści Diany Brzezińskiej pt. “On”. Rozmowę poprowadzi Krzysztof Lichtblau. Spotkanie odbędzie się online na Facebooku biblioteki.

O książce:

Marcel Jeleński to przykładny mąż i ojciec. Dotrzymał przysięgi małżeńskiej – nie opuścił żony aż do śmierci. Śmierci, do której mógł się przyczynić.

Joanna Jeleńska była kochającą żoną i matką. To Marcel znalazł jej ciało w ich małżeńskiej sypialni. Policjanci skupiają uwagę głównie na nim. Marcel plącze się w zeznaniach i desperacko próbuje ukryć pewien element kryminalnej układanki, bo wie, że może on zostać wykorzystany przeciwko niemu. Uparcie twierdzi, że jest niewinny. Ślady zbrodni zdają się jednak opowiadać zupełnie inną historię…

W związku pełnym sekretów miłość może stać się gwoździem do trumny.
Diana Brzezińska z wykształcenia jest prawniczką, a z zamiłowania – obserwatorką rzeczywistości. To policzanka z dziada pradziada, ale aktualnie mieszkanka Szczecinie. Autorka debiutowała już w 2017 roku obyczajową opowieścią „Carpe diem”, ale pod pseudonimem „Diane Rose”. Jest autorką kryminalnego cyklu o Adzie Czarneckiej i Krystianie Wilku („Będziesz moja”, “Zaufasz mi” i “Obiecasz mi”).

5 maja, 2021