zarys budynku z nazwą wydarzenia

Spotkanie dla dzieci z Zofią Stanecką

13 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Zofią Stanecką. Ze względu na sytuację pandemiczną wydarzenie odbędzie się w formule online na platformie ZOOM.

Link do wirtualnego pokoju: https://zoom.us/j/91698281747?pwd=cDBvSU5sNnMyWlRKamNuUFV6aTBZUT09

Do udziału w spotkaniu niezbędny jest komputer, laptop, tablet lub telefon z dostępem do internetu oraz głośniki lub zestaw słuchawkowy.

Nie jest to obowiązkowe, ale zachęcamy do korzystania także z kamery i mikrofonu, gdyż spotkanie będzie interaktywne – autorka poprowadzi zajęcia warsztatowe.

Prosimy także o przygotowanie w miarę możliwości przyborów do rysowania: kartek, kredek, flamastrów – wszystko to, czym lubicie rysować.

Szczególnie serdecznie zapraszamy przedszkolaki i dzieci w wieku wczesnoszkolnym – oczywiście pod nadzorem rodziców

Autorka jako dziecko chciała być wilkiem. Została pisarką. Dzięki temu może stawać się, kim zechce, nie przestając być sobą. Kocha słowa. Oprócz najbardziej chyba rozpoznawalnej serii o Basi pisze książki do serii „Czytam sobie”, „Poczytaj ze mną” i „Czytam i główkuję”, opowiadania („Świat według dziadka”), baśnie i powieści („Tajemnica Namokniętej Gąbki”, „Księga Ludensona”, „Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu”). Napisała trylogię fantasy dla najmłodszych „Gdy pada deszcz” i poradniki „Damą być” oraz „Rycerzem być”.

Wydarzenie jest jedną z atrakcji przygotowanych z okazji otwarcia nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie przy Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8.

13 kwietnia, 2021