zarys budynku z nazwą wydarzenia
Wydarzenie dla dzieci

Spotkanie dla dzieci z Zofią Stanecką

13 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Zofią Stanecką. Ze względu na sytuację pandemiczną wydarzenie odbędzie się w formule online na platformie ZOOM.

Link do wirtualnego pokoju: https://zoom.us/j/91698281747?pwd=cDBvSU5sNnMyWlRKamNuUFV6aTBZUT09

Do udziału w spotkaniu niezbędny jest komputer, laptop, tablet lub telefon z dostępem do internetu oraz głośniki lub zestaw słuchawkowy.

Nie jest to obowiązkowe, ale zachęcamy do korzystania także z kamery i mikrofonu, gdyż spotkanie będzie interaktywne – autorka poprowadzi zajęcia warsztatowe.

Prosimy także o przygotowanie w miarę możliwości przyborów do rysowania: kartek, kredek, flamastrów – wszystko to, czym lubicie rysować.

Szczególnie serdecznie zapraszamy przedszkolaki i dzieci w wieku wczesnoszkolnym – oczywiście pod nadzorem rodziców 

Autorka jako dziecko chciała być wilkiem. Została pisarką. Dzięki temu może stawać się, kim zechce, nie przestając być sobą. Kocha słowa. Oprócz najbardziej chyba rozpoznawalnej serii o Basi pisze książki do serii „Czytam sobie”, „Poczytaj ze mną” i „Czytam i główkuję”, opowiadania („Świat według dziadka”), baśnie i powieści („Tajemnica Namokniętej Gąbki”, „Księga Ludensona”, „Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu”). Napisała trylogię fantasy dla najmłodszych „Gdy pada deszcz” i poradniki „Damą być” oraz „Rycerzem być”.

Wydarzenie jest jedną z atrakcji przygotowanych z okazji otwarcia nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie przy Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8.

Data rozpoczęcia
13 kwietnia, 2021
17:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Żywa Biblioteka 2024

Żywa Biblioteka 2024

20 kwietnia, 2024
11.00
Mirek z szuflady. Spotkanie z Mirosławem Wacewiczem

Mirek z szuflady. Spotkanie z Mirosławem Wacewiczem

22 kwietnia, 2024
18.00
[Spotkania z planszówkami] dla dzieci i młodzieży
Wydarzenie dla dzieci

[Spotkania z planszówkami] dla dzieci i młodzieży

22 kwietnia, 2024
15.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content