slider promujący Anną Kańtoch

Spotkanie Anną Kańtoch

14 czerwca (poniedziałek) o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Anną Kańtoch, które poprowadzi Anna Godzińska. Spotkanie będzie symultanicznie tłumaczone na język migowy.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie dla ograniczonej liczby osób w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live’a na Facebooku.

Na spotkanie stacjonarne obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/spotkanie-anna-kantoch/

Anna Kańtoch, rocznik 1976, z wykształcenia orientalistka, autorka książek fantasy dla dorosłych i młodzieży, a także kryminałów. Pięciokrotna laureatka Nagrody im. Janusza A. Zajdla, w 2013 roku wyróżniona również Nagrodą Literacką im. Jerzego Żuławskiego. “Łaska” (2016), jej pierwsza książka pozbawiona elementów fantastycznych, została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru oraz zdobyła nagrodę Kryminalnej Piły. “Wiara” (2017) otrzymała podczas Międzynarodowego Festiwalu Kryminału 2018 Nagrodę Specjalną im. Janiny Paradowskiej. 2 czerwca ukaże się jej najnowsza książka “Lato utraconych”.

Partnerzy projektu:
Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Seniora
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami integracyjnymi w Szczecinie

Patroni medialni:
portal SzczecinCzyta.pl
portal wSzczecinie.pl

Spotkanie jest częścią projektu “Kryminał czai się wszędzie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Informacja zasadach przetwarzania danych osobowych uczestników naszych wydarzeń znajduje się TUTAJ.

14 czerwca, 2021