Sposoby radzenia sobie ze stresem [Seniorzy w ProMediach]

26 maja (czwartek) o godz. 13:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zapraszamy na spotkanie z cyklu [Seniorzy w ProMediach]. Tym razem tematem prelekcji będą sposoby radzenia sobie ze stresem.

Obowiązują zapisy telefonicznie lub mailowo: 91 506 50 56, [email protected]

Dowiemy się, czym jest stres i skąd się bierze, a także, w jaki sposób możemy sami redukować poziom napięcia i niepokoju. Kiedy należy zwrócić się po profesjonalną pomoc i co oferuje nam współczesna medycyna. Odpowiemy na pytanie, czym jest psychoterapia i czy każdemu pomaga. Poznamy podstawowe techniki relaksacji i pomocne w tym aplikacje.

Spotkanie poprowadzi moderatorka cyklu, Aneta Krejczy – bibliotekarka z ProMediów, która jest studentką trzeciego roku psychologii. Posiada również wykształcenie i doświadczenie z zakresu coachingu i nauczania osób dorosłych.

Data rozpoczęcia
26 maja, 2022
13:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Klub miłośników gier planszowych

Klub miłośników gier planszowych

29 listopada, 2022
18.00
[Seniorzy w ProMediach]

[Seniorzy w ProMediach]

29 listopada, 2022
13.00
Słowa mają moc! [Logopedia]
Wydarzenie dla dzieci

Słowa mają moc! [Logopedia]

30 listopada, 2022
17.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content