Plakat spotkania "Smacznie i zdrowo w święta"

Smacznie i zdrowo w Święta [Seniorzy w ProMediach]

15 grudnia (czwartek) o godz. 13:00 serdecznie zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na prelekcję dietetyczki mgr Ewy Sakwy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Celem spotkania jest odpowiedzenie na pytanie, jak smacznie i zdrowo zaplanować świąteczne menu. Uczestnicy dowiedzą się, jaki wpływ na nasz organizm ma indeks glikemiczny spożywanych pokarmów i jak w łatwy sposób poprawić właściwości zdrowotne potraw goszczących na naszych stołach, nie umniejszając ich walorom smakowym.

mgr Ewa Sakwa
Specjalistka z zakresu dietetyki i psychodietetyki z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Poznaniu i Podyplomowego Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Zwracanie uwagi na dwie sfery funkcjonowania człowieka, psychicznej i fizycznej, daje jej możliwość pełnego zrozumienia pacjenta. Wierzy, że jest to sposób na znalezienie drogi do zdrowia, szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia każdego z nich.

[Seniorzy w ProMediach]

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na cykl spotkań, w ramach którego będą odbywać się prelekcje promujące zdrowy styl życia i profilaktykę prozdrowotną, a także warsztaty rękodzieła. Będziemy gościć rozmaitych specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki, psychologii, andragogiki, sportu, terapii zajęciowej i innych. Spotkania mają charakter edukacyjny, popularyzatorski, profilaktyczny, rekreacyjny i integracyjny.

Wstęp na wydarzenia w cyklu jest bezpłatny.

15 grudnia, 2022