„Słowa mają moc!” Spotkanie z logopedą dla rodziców z dziećmi [NOWY TERMIN SPOTKANIA]

10 marca (czwartek) o godz. 17:00 zapraszamy do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na drugie spotkanie z logopedą Anną Smoroń. Rodzice zyskają cenną wiedzę, dotyczące procesu kształtowania wymowy u dzieci, a najmłodsi poprzez zabawę przekonają się, że “Słowa mają moc!”. Na życzenie prowadząca przeprowadzi wstępną diagnozę logopedyczną.

Spotkanie dla rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 91 506 50 58.

10 marca, 2022