Plakat Logopedia

Słowa mają Moc! [Logopedia]

Spotkania z logopedą, Anną Smoroń będą odbywać się także w kolejnych miesiącach 2023 r., w soboty o godz. 11:00. Na pierwsze z nich zapraszamy już 28 stycznia do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8).

Podczas wydarzenia prowadząca opowie jak postępować w przypadku stwierdzenia wad wymowy u dzieci. Podczas kilku zabaw przeprowadzi na życzenie logopedyczną diagnozę wstępną.

Zapisy na spotkanie możliwe są telefonicznie 91 506 50 58 lub osobiście w filii.

28 stycznia, 2023