Słowa mają Moc! [Logopedia]

Spotkania z logopedą, Anną Smoroń odbywają się w kolejne soboty o godz. 11:00. Zapraszamy już 27 maja do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8).

Podczas wydarzenia prowadząca opowie jak postępować w przypadku stwierdzenia wad wymowy u dzieci. Podczas kilku zabaw przeprowadzi na życzenie logopedyczną diagnozę wstępną.

Zapisy na spotkanie możliwe są telefonicznie 91 506 50 58 lub osobiście w filii. Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

27 maja, 2023