[Seniorzy w ProMediach]

AKTUALIZACJA. Niestety z przyczyn niezależnych wydarzenie NIE ODBĘDZIE SIĘ w podanym terminie. Przepraszamy wszystkich zainteresowanych.

29 listopada (wtorek) o godz. 13:00 serdecznie zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na kolejne spotkanie w ramach cyklu [Seniorzy w ProMediach].

Tym razem będzie to prelekcja podróżnicza zatytułowana “Moje życie w Indiach”.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Spotkanie zostanie poprowadzone przez Anetę Krejczy, która jest kulturoznawczynią i indolożką. W latach 2008-2013 jako nauczycielka Uniwersytetu Wrocławskiego prowadziła na kulturoznawstwie zajęcia dotyczące kultury indyjskiej. Przez kilka lat przygotowywała również studentów Politechniki Wrocławskiej do wyjazdów na indyjską szkołę letnią.

Odbyła kilka podróży na subkontynent indyjski, a także jako stypendystka mieszkała i studiowała w Delhi. Jest współzałożycielką wrocławskiego Instytutu Studiów Azjatyckich i Klubu Podróżnika ISA, była koordynatorką studiów podyplomowych kultura Indii i Tybetu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

29 listopada, 2022